Tineret Buzau 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tineret Buzau 2007

Forumul oficial al Asociatiei Tineret Buzau 2007
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Training predeal

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Vizitato
Guest




Training predeal Empty
PostSubject: Training predeal   Training predeal Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 10:58 pm

Bine v-am regasit! Am ajuns cu bine si cu multe peripetii din minunatul Predeal! Am invatat misterul scrierii unui proiect pe actiunea 2 numit si SEV sau EVS :] Lucruri noi si folositoare dar nu numai atat! Pe langa oamenii minunati pe care i-am intalnit am fost uimit de acea atmosfera de egalitate dintre noi pentru ca acolo nu a mai contat nimic, ca esti elev de liceu sau de facultate ca esti profesor sau un muncitor! Programul a fost foarte incarcat dar formatorii ne-au pacalit cu jocuri interesante si energizere, asa ca am construit o casuta din cutii de chibrituri si am fost legati la ochi si coordonati de persoane care se presupuneau ca erau mute, dupa toate astea am tras linie si am invatat ca ne trebuie multa munca si lucru pentru a face ceva si pe langa acestea increderea si comunicarea sunt de baza! Am petrecut foarte putin timp pe partie dar ne-am bucurat din plin de el distrandu-ne cu sania dar si cu celebrul sac! Sper ca nu v-am amagit, o zi buna in continuare!
Training predeal Tineret_Buzau_by_easypen
Back to top Go down
Lory




Posts : 16
Join date : 2008-10-15

Training predeal Empty
PostSubject: Re: Training predeal   Training predeal Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 11:05 pm

ba chiar ne ai amagit Wink) ma bucur k ai avut parte de o asa experienta frumoasa.. Smile si sa ne povesti mai multe k iti dai seama kt de curiosi ne ai facut acum.. cel putin pe mine Very Happy
Back to top Go down
Vizitator




Posts : 28
Join date : 2009-01-26
Age : 33

Training predeal Empty
PostSubject: Re: Training predeal   Training predeal Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 11:20 pm

bravo..Smile)..te descurci in lume:))..sunt mandru de tine:X:X
Back to top Go down
symyna

symyna


Posts : 173
Join date : 2008-10-18
Age : 33
Location : buzau, romania

Training predeal Empty
PostSubject: Re: Training predeal   Training predeal Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 11:25 pm

nu-ti mai spun ca ma bucur pentru tine ca deja m-am repetat prea mult Razz dar pot spune ca sunt geloasa ca ai fost singurul care a avut parte de asa ceva. sper ca si la Iasi va domina aceeasi atmosfera de egalitate Smile atunci vom fi chit Wink. kidding :-J felicitari inca o data

PS:vrem multe multe poze. daca tot ne amagesti macar fa-o pana la capat RazzSmile)
Back to top Go down
http://anymys-symyna.deviantart.com
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

Training predeal Empty
PostSubject: Re: Training predeal   Training predeal Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 5:21 pm

symyna wrote:
nu-ti mai spun ca ma bucur pentru tine ca deja m-am repetat prea mult Razz dar pot spune ca sunt geloasa ca ai fost singurul care a avut parte de asa ceva. sper ca si la Iasi va domina aceeasi atmosfera de egalitate Smile atunci vom fi chit Wink. kidding :-J felicitari inca o data

PS:vrem multe multe poze. daca tot ne amagesti macar fa-o pana la capat RazzSmile)

->-> la arta fotografica;Wink
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
Sponsored content





Training predeal Empty
PostSubject: Re: Training predeal   Training predeal Icon_minitime

Back to top Go down
 
Training predeal
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» International Training Course in Ukraine - April,19-29- 2009
» Comunicat de presa referitor la evenimentul de la Predeal
» Training course “Mainstreaming minorities” 08.06-14.06.2009 Stip, Republic of Macedonia
» "Creating communities" Educatie pentru drepturile omului - training
» ‘Revisited’ training course, taking place in London .U.K.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tineret Buzau 2007 :: TB 2007 :: Proiecte (Projects) :: Proiecte la care am participat (projects we have participated in)-
Jump to: