Tineret Buzau 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tineret Buzau 2007

Forumul oficial al Asociatiei Tineret Buzau 2007
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 o luna august mai mult decat plina

Go down 
AuthorMessage
edooku

edooku


Posts : 69
Join date : 2008-10-11

o luna august mai mult decat plina Empty
PostSubject: o luna august mai mult decat plina   o luna august mai mult decat plina Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 11:17 am

desi am refuzat cu obstinatie orice implicare in noi proiecte, intr-un final in urma insistentelor unor foarte buni prieteni am acceptat 2 (deocamdata) pentru luna august....9 zile in Ankara urmate de 9 zile in Athena!!!! 6 persoane la turci si 10 la greci!amanute doar pe nr meu de telefon!

ps. am trimis deja o circulara cu stampila si mostra mea de semnatura la reteaua Y in A Europe...rezultatele intoarse sunt surprinzatoare .....asteptam confirmarea oficiala si actele doveditoare pentru o actiune in instanta!cei care se bazeza pe spiritul meu impaciuitor se inseala de data asta! cred ca o lectie de viata ar trebui sa inceapa prin a respecta pe cei din jur si PROPRIETATEA CELOR DIN JUR! IAR TINERET BUZAU 2007 ESTE O PROPRIETATE PRIVATA!pt detalii a se recititi postul intitulat...in atentia amatorilor!!!!!
Back to top Go down
 
o luna august mai mult decat plina
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LETONIA-LIEPAJA,14-24 AUGUST 2009
» MEDIA AND YOUTH PROJECT-Malaga,Spain 31 august-6 septembrie 2009
» Search your creative soul in your childhood”-Youth in Action 1.1 project.-Unye (Ordu):Turkey – 6-14 August 2009

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tineret Buzau 2007 :: TB 2007 :: Proiecte (Projects) :: Proiecte viitoare (Future projects)-
Jump to: