Tineret Buzau 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tineret Buzau 2007

Forumul oficial al Asociatiei Tineret Buzau 2007
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 drepturile de autor

Go down 
3 posters
AuthorMessage
edooku

edooku


Posts : 69
Join date : 2008-10-11

drepturile de autor Empty
PostSubject: drepturile de autor   drepturile de autor Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 11:45 pm

daca ati mai urmarit clipurile noastre de pe you tube poate a-ti observat ca la unul dintre ele a a disparut sonorul

NOTICET his video contains an audio track that has not been authorized by WMG. The audio has been disabled. More about copyright

fara discutie noi l-am vrut sa fie amuzant si am cautat o muzica care sa se potriveasca dar am intrat sub incidenta drepturilor de autor.desi NU muzica era importanta pt mesajul clipului ca asociatie care promovam responsabilitatea sociala si respectul fata de lege ne exprimam regretul fata de aceasta eroare a noastra .speram ca nu am adus prejudicii majore si NE CEREM SCUZE OFICIAL aici pe forum!

va rugam sa comentati!
Back to top Go down
Llamia

Llamia


Posts : 13
Join date : 2008-10-17
Age : 33
Location : Buzau, Romania

drepturile de autor Empty
PostSubject: Re: drepturile de autor   drepturile de autor Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 1:25 am

Interesant. Cu toate ca ar trebui poate sa ne afecteze acest mic incident (pentru care ne asumam raspundere deplina si cerem scuze autoritatilor in drept) eu il interpretez ca fiind o... atentionare. Inseamna ca incepem sa devenim Cineva. Ceea ce nu poate decat sa ma bucure.

Vom fi mult mai atenti pe viitor si ne vom pune la punct cu fundamentul legislativ al tuturor actiunilor intreprinse de asociatia noastra pentru a ne asigura o evolutie prospera in continuare.

Multumiri tuturor celor care au contribuit si contribuie la transformarea noastra in Cineva.

PS: Semnatura mea se aplica la fel de bine si in cazul asociatiilor Smile
Back to top Go down
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

drepturile de autor Empty
PostSubject: Re: drepturile de autor   drepturile de autor Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 9:06 pm

greseala noastra, ne pare rau
melodia putea fii oricare, dar nu ne-am gandit insa ca ar putea aparea aceasta problema:)
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
Sponsored content





drepturile de autor Empty
PostSubject: Re: drepturile de autor   drepturile de autor Icon_minitime

Back to top Go down
 
drepturile de autor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Creating communities" Educatie pentru drepturile omului - training

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tineret Buzau 2007 :: Diverse :: Diverse-
Jump to: