Tineret Buzau 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tineret Buzau 2007

Forumul oficial al Asociatiei Tineret Buzau 2007
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Aplicati in proiecte!

Go down 
+2
hristina
unsaid
6 posters
AuthorMessage
Vizitato
Guest




Aplicati in proiecte! Empty
PostSubject: Aplicati in proiecte!   Aplicati in proiecte! Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 5:20 pm

Lasati un reply si spuneti perioada in care sunteti disponibili sa aplicati la proiecte ! Foarte simplu scrieti luna si optional saptamana .. sau puteti alege o perioada! Este valabil pana in Luna Decembrie!


Last edited by easypen on Sat Feb 14, 2009 8:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
unsaid




Posts : 47
Join date : 2008-10-12
Location : romania

Aplicati in proiecte! Empty
PostSubject: Re: Aplicati in proiecte!   Aplicati in proiecte! Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 8:23 pm

poate ar fi bine sa propunem si o limita? sfarsitul anului sau...al anului scolar, al verii?
Back to top Go down
hristina

hristina


Posts : 22
Join date : 2008-10-15

Aplicati in proiecte! Empty
PostSubject: Re: Aplicati in proiecte!   Aplicati in proiecte! Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 8:03 pm

la intalnire am stabilit deja ca limita sa fie decembrie 2009. cred k easypen a uitat sa scris asta.

o sa incep eu: pot sa particip la proiecte de la inceputul lui august, cu o mica pauza de 2-3 sapt in octombrie ca sa imi cunosc si eu colegii de facultate Cool [ce pompos suna ultima parte a frazei Smile ]
Back to top Go down
Llamia

Llamia


Posts : 13
Join date : 2008-10-17
Age : 33
Location : Buzau, Romania

Aplicati in proiecte! Empty
PostSubject: Re: Aplicati in proiecte!   Aplicati in proiecte! Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 1:40 am

August si in cazul meu. Poate chiar a doua jumatate a lui iulie, dar sa fie august pentru mai multa siguranta Smile so august 2009-decembrie 2009
Back to top Go down
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

Aplicati in proiecte! Empty
PostSubject: Re: Aplicati in proiecte!   Aplicati in proiecte! Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 9:08 pm

e simplu....oricand inafara de luna mai si a 2-a saptamana din luna iunie:)
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
symyna

symyna


Posts : 173
Join date : 2008-10-18
Age : 33
Location : buzau, romania

Aplicati in proiecte! Empty
PostSubject: Re: Aplicati in proiecte!   Aplicati in proiecte! Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 6:34 pm

din august pana la sfarsitul anului, mai putin cam primele 2 saptamani din octombrie...acelasi motiv ca si laura:)
Back to top Go down
http://anymys-symyna.deviantart.com
HappyMask

HappyMask


Posts : 14
Join date : 2008-11-05
Age : 33
Location : Buzău

Aplicati in proiecte! Empty
PostSubject: Re: Aplicati in proiecte!   Aplicati in proiecte! Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 4:53 pm

Începând cu august, nu ştiu cât de mult după Smile :-s
Back to top Go down
http://adelinca.hi5.com
Sponsored content





Aplicati in proiecte! Empty
PostSubject: Re: Aplicati in proiecte!   Aplicati in proiecte! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Aplicati in proiecte!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» modul scriere de proiecte buzau
» “Scriere de proiecte in context Tineret in Actiune pe urmatoarele Actiuni:1.1, 1.3, 5.1,4.3
» CURS DE INITIERE PENTRU REALIZAREA DE PROIECTE DE SCHIMBURI INTERNATIONALE DE TINERET BI-TRI-MULTI, Irlanda: 13- 17 mai 2009
» Apel de participare la modulele de formare “Scriere de proiecte in context Tineret in Actiune pe urmatoarele Actiuni:

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tineret Buzau 2007 :: Diverse :: News/Noutati!-
Jump to: