Tineret Buzau 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tineret Buzau 2007

Forumul oficial al Asociatiei Tineret Buzau 2007
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?

Go down 
+5
Ice
Vizitator
Lory
symyna
edooku
9 posters

Ziua Castigatoare este vineri! Acum vom alege intervalul de ora!
10-12
Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Vote_lcap0%Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
12-14
Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Vote_lcap29%Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Vote_rcap
 29% [ 2 ]
14-16
Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Vote_lcap14%Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
16-18
Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Vote_lcap57%Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Vote_rcap
 57% [ 4 ]
Total Votes : 7
 
Poll closed

AuthorMessage
Vizitato
Guest




Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 9:17 pm

Alegeti ziua si ora in care vreti sa fie urmatoarea intalnire!


Last edited by easypen on Sun Feb 22, 2009 11:34 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
black_pa
Guest




Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: despre urmatoarea intalnire   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 9:46 pm

mie mi-ar placea sa ne intalnim sambata dupa-amiaza Very Happy
Back to top Go down
Vizitato
Guest




Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:34 pm

Dupa ce se va alege ziua vom alege si intervalul orar asa ca va asteptam regulat pe forum:) sa decidem urmatoarea intalnire!
Back to top Go down
edooku

edooku


Posts : 69
Join date : 2008-10-11

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:38 pm

mie imi place cand puteti voi, adica ORICAND....ca asta este menirea leaderului!sa fie la dispozitie oricand ,oriunde....
Back to top Go down
symyna

symyna


Posts : 173
Join date : 2008-10-18
Age : 33
Location : buzau, romania

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:51 pm

mie imi convine aproape oricand, chiar si de sarbatori legale, Razz mai putin miercuri si joi intre 16:00 si 18:00.
Back to top Go down
http://anymys-symyna.deviantart.com
Lory




Posts : 16
Join date : 2008-10-15

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 1:51 am

la.fel.k.symy.si.mie.imi.convine.oriknd,mai.putin.marti.intre.17.00-19.00.si.joi.intre.18.00-20.00 Very Happy
Back to top Go down
adriana_
Guest




Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: :)   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 11:51 am

eu pot miercuri seara:) Very Happy
Back to top Go down
Vizitator




Posts : 28
Join date : 2009-01-26
Age : 33

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 11:58 am

cred ca sa decis..vineri;)) BUNNY:X:X:X
Back to top Go down
Vizitato
Guest




Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 12:00 pm

nu asa repede:) pollu merge pana vinerea viitoare:)
Back to top Go down
Ice

Ice


Posts : 6
Join date : 2008-10-12
Age : 35

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 2:10 pm

ah...fie'va mila de persoanele kre sunt la bucuresti si au cursuri vinerea pana la 6 seara:)) sambata la orice ora vreti voi;))
Back to top Go down
magda
Guest




Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: :)   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 10:36 pm

oricand in afara d luni,marti,miercuri e OK;))Smile
Back to top Go down
SoRiaN

SoRiaN


Posts : 10
Join date : 2008-10-12
Age : 33
Location : Buzau

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 1:29 pm

eu pot oricand, in afara de luni:d
Back to top Go down
edooku

edooku


Posts : 69
Join date : 2008-10-11

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 1:57 pm

hey dragilor ......una este sa poti oricand in afara de ziua X dar tot trebuie sa votai!stiu ca eu am zis orcicand si era de datoria mea sa zic asta dar tot am VOTAT pt o zi favorita! asta este ideea de poll ....exprimarea optuinilor!deci votati....ex puteti in trei zile sa participati dar intr-o zi aveti programul cel mai relaxat si este normal sa o alegeti pe aceea! nu putem face un poll cu 16 voturi!so .....VOTATI!!!!!
Back to top Go down
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 9:12 pm

nu ar fii mai bine sa avem o zii si o ora stabilite odata pt pentru totdeauna ...si gata? ce atatea polluri si voturi....si asa nu voteaza toata lumea....o zi, o ora...o data la 2 saptamani?sa fie un fel de sedinte ordinare, permanente, iar in cazul unor noutati urgente sa se faca sedinte extraordinare, anuntate pe blog...
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
tineret_buzau2007

tineret_buzau2007


Posts : 44
Join date : 2008-10-11

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 5:23 pm

nu ar fi bine...trebuie sa armonizam programul...uni chiar au treaba si nu pot veni...trebui aleasa cea mai potrivita zi pentru MAJORITATE.iar votul este un exercitiu democratic cu care ar trebui sa va obisnuiti....o hotararea luata numai de unul NICIODATA nu a fost o buna solutie...iar mobilitatea si flexibilitatea asociatiei noatrea o va face cu adevarat competitiva .nu trebuie sa picam in rigorismul unei institutii ...caci noi suntem voluntari.si parerea fiecaruia conteaza!!!!si trebuie ascultata!!!!!!
Back to top Go down
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 5:31 pm

in concluzie, pentru fiecare intalnire se va vota pe forum ziua si ora....am inteles bine?
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
tineret_buzau2007

tineret_buzau2007


Posts : 44
Join date : 2008-10-11

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 5:34 pm

PARCA AI FOST LA INTALNIRE ...DAR NU AI DAT ATENTIE ,SE VA VOTA O ZI SI MAI APOI UN INTERVAL ORAR VALABIL PANA LA SFARSITUL ACESTUI AN SCOLAR!IAR PARTICIPAREA IN PROIECTE PANA LA 1 IAN 2010!
Back to top Go down
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 5:36 pm

sa stii ca nu am orbit, vad si fara caps lock, sio probabil nu am inteles pentru ca mai aveam si alte explicatii de dat, si nu tie:) mersi de lamurire:)
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
Memento Mori

Memento Mori


Posts : 1
Join date : 2009-02-14
Age : 34

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 6:41 pm

sa speram ca asa cu votul acesta democretic o sa vina lumea si o sa fie atenta. nu?
Back to top Go down
Ice

Ice


Posts : 6
Join date : 2008-10-12
Age : 35

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 9:08 pm

hai k parca s'a mai marit numarul voturilor....29....usor usor si votam toti...ma rog..cel putin cei care sunt interesati de intalniri....eu una nu cred k ar trebui aleasa doar o zi si o ora fixa.....suna k termenele limita...si trebuie sa se voteze pt k asa cum sunt unii ignoranti aici asa sunt si in alte situatii cand vine vorba de vot si de luat decizii
Back to top Go down
edooku

edooku


Posts : 69
Join date : 2008-10-11

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 9:34 pm

de acord cu tine ICE.....D-zeu te-a facut si frumoasa si desteapta....ai punctat exact ce trebuie...shtii totusi ca facem eforturi sa fie toata lumea multumita!oricum cu reinscrierea in asociatie multe se vor lamuri! Laughing
Back to top Go down
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 6:32 pm

nu ar fii formal...ar fii organizat
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
Ice

Ice


Posts : 6
Join date : 2008-10-12
Age : 35

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 1:02 am

pai....totul trb organizat...nu? daca nu ne'am organiza viata ce s'ar alege de ea?Smile
Back to top Go down
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 4:50 pm

phai asta spuneam si eu...dar fie...vom vedea:-J:)
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
Sponsored content





Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Empty
PostSubject: Re: Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?   Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cand vreti sa fie urmatoarea intalnire?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Intalnire 13.02.09
» Intalnire 12.04.09
» Intalnire 28.03.2009
» Intalnire 06.06.2009
» Intalnire 13.09.2009

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tineret Buzau 2007 :: Diverse :: News/Noutati!-
Jump to: