Tineret Buzau 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tineret Buzau 2007

Forumul oficial al Asociatiei Tineret Buzau 2007
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 TB2007 in presa

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-09-24
Location : Buzau, Romania

TB2007 in presa Empty
PostSubject: TB2007 in presa   TB2007 in presa Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 8:23 pm

TB2007 in presa Modifa11


Click pe imagine pentru a o vedea la dimensiunea reala.

Ce parere aveti de activitatea Asociatiei pana acum? Va rugam sa ne impartasiti parerea dumneavoastra.
Back to top Go down
https://tineretbuzau.forumgratuit.ro
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

TB2007 in presa Empty
PostSubject: Re: TB2007 in presa   TB2007 in presa Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 10:19 pm

:-??...cum sa o descriu? prea multe de zis...un timp atat de scurt ...atatea proiecte...atatea locuri vazute, prieteni noi, obiceiuri noi, (fitze noi)....etc...Smile
totul pare sa mearga grozav...dak chiar asa se intampla...ramane de vazut
dar dak ne referim strict la proiecte...mie, personal, aceasta oportunitate mi se pare grozava:> mergi intr-o alta tara....vezi lumea, incepi sa ai alte puncte de vedere fata de prietenii tai, incepi sa vezi lumea cu alti ochi...evident, mai buni.aceste lucruri: cunoasterea altor tari, intalnirile cu alti tineri, ne dezvolta capacitatile si puterera de intelegere.ne transforma in niste oameni very open-mind;Wink ceea ce e f bine...

Very Happy:D:D:D:D

pt ca asa e normal sa fie tinerii: deschisi ... pakt k nu toti realizeaza ce sanse au...si li se ofera pe tava...mai stam si sa ne rugam de ei..iar ei se ridica si pleaca:))..frumos, nu?...realitatea...doare dar asta e. trebuie sa o acceptam...xcum, atmosfera din proiecte e foarte buna, toata lumea e bine dispusa, iar in putinul timp pe care il avem (de obicei) la dispozitie, incercam sa ne cunoastem cat mai mult.dar mie nu-mi place ultima zi de proiect absolut deloc:( bine eu nu am fost decat intr-un proiect inafara si unul in bz, dar tot nu-mi plac:( asta este singurul aspect care nu-mi place in toata asociatia asta:>:> in rest totul e ok...invatam lucruri noi, limbi noi, despre traditia si cultura celorlalte tari...mie mi se pare interesant de stiut, pt ca e bine sa stii, in viata cate putin despre fiecare...sau chiar mai mult, depinde de preferintele si capacitatile fiecaruia;)

cam asta e parerea mea...o sa revin cu completari...pe masura ce-mi vin idei:D:D:D:D:D
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 20
Join date : 2008-09-24
Location : Buzau, Romania

TB2007 in presa Empty
PostSubject: TB2007 in presa (2)   TB2007 in presa Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 3:12 pm

Proiectul de la Poiana Pinului nu a ramas necunoscut, fiind promovat atat de participanti, cat si de presa locala, dupa cum puteti observa in imaginea alaturata.


TB2007 in presa Proiec10
Back to top Go down
https://tineretbuzau.forumgratuit.ro
Guest
Guest




TB2007 in presa Empty
PostSubject: Re: TB2007 in presa   TB2007 in presa Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 5:25 pm

ma bucur ca autoritat5ile locale va sprijina, iar presa este cu voi, dar de aici pana la a crede ca dnul tuclea i-a invitat pe acesti oameni la buzau....e cale lunga...in primul rand, de unde ii cunoaste domnul tuclea pe acesti tineri? sau pe dna natalia?are dumnealui proiecte in strainatate? sau?:-?? sunt doar curios:-J
in al doilea rand, eu din cate stiu, din informatiile mele, dumnealui nu stie engleza si a fost plecat in bulgaria poate doar in vacanta:|sau poate nici macar in vacanta, deci nu stiu cum e posibil ca presa sa afirme aceste lucruri ce se bat cap in cap...poate voi aveti o alta opinie, ce ar fii frumos sa vi-o exprimati, chiar as vrea sa o aflu:|
Back to top Go down
pink panther

pink panther


Posts : 329
Join date : 2008-10-11
Age : 32
Location : buzau, romania

TB2007 in presa Empty
PostSubject: Re: TB2007 in presa   TB2007 in presa Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 10:16 pm

aaaaaa phay....sa vezi ca...nici noi nu stim;Wink pentru ca...de fapt nu dnul tuclea i-a chemat pe bulgari aici, si, ma rog, chiar daca asta se poate intelege din articolele de mai sus, totusi, ele nu ar mai fii fost postate aici daca erau numai despre dnul tuclea:)
Back to top Go down
http://girlonthemoving.blogspot.com
Sponsored content





TB2007 in presa Empty
PostSubject: Re: TB2007 in presa   TB2007 in presa Icon_minitime

Back to top Go down
 
TB2007 in presa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Comunicat de presa referitor la evenimentul de la Predeal

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tineret Buzau 2007 :: TB 2007 :: Descrierea Asociatiei (The Description of Our Association)-
Jump to: